You are here:

ГЕНЕТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ ТА НУТРИГЕНОМІКА

Лабораторія Др. Рьодгера, одна з провідних лабораторій генетичного тестування, пропонує інноваційний підхід до персоналізованої медицини

Генетичне тестування та нутригеноміка – це майбутнє персоналізованої медицини. Наша мета — зробити цю науку легкодоступною для вас!

Персоналізований підхід до охорони здоров’я дозволяє надавати більш точну, передбачувану та профілактичну медичну допомогу, розроблену спеціально для кожного окремого пацієнта.

Ми вважаємо, що генетичне тестування завжди слід розглядати в контексті більш широкого медичного обстеження, тому наші тести доступні виключно через кваліфікованих лікарів.

Лікарі в Лабораторії Др. Рьодгера використовують тести DNALIFE, щоб краще зрозуміти, що необхідно пацієнтам для оптимального здоров’я та харчування. Ці тести дозволяють покращити життя у певних сферах, зокрема:

✓    управління вагою
✓    управління ризиком хронічних захворювань
✓    спортивні результати
✓    відновлення після високоінтенсивних вправ
✓    управління стійкістю свого організму до стресу та інших чинників

Ми народжуємося  з певним набором генів, які не можна змінити під час
час життя. Однак можливо вплинути на те, як ці гени експресуються. Існує тісний зв’язок між генами, які ми носимо, і вибором харчування, лікування та способу життя, яким ми живемо.

Не слід недооцінювати вплив таких факторів, як дієта, спосіб життя, режим сну, фізичні вправи та фактори навколишнього середовища на експресію генів людини, а відповідно і на якість її життя. Знання того, як на експресію генів впливають зовнішні чинники, дає змогу розробити персоналізовані медичні програми не лише для підтримки хронічно хворих пацієнтів, але і для тих людей, хто прагне  досягти своєї найкращої  фізичної та ментальної форми.

Як це працює?

Гени це ділянки ДНК, які містять інструкції, необхідні нашому організму, щоб зробити кожен з багатьох тисяч білків, необхідних для життя.
Гени складаються з тисяч комбінацій «літер», нуклеотидних основ, які разом складають наш генетичний код. Код надає інструкції для виробництва білків, необхідних для правильного розвитку і функціонування організму.

ДНК людини складається з понад 3 мільярдів пар основ, 99% з яких ідентичні між усіма людьми. Решта 1% містить невеликі варіації, відомі як SNP (однонуклеотидні поліморфізми). Саме ці варіації роблять кожного з нас унікальним. Так само, як зміна однієї літери може значно змінити значення слова, так і зміни однієї з основ може значно вплинути на функцію наших генів.

Тести DNALIFE аналізують критичні для загального здоров’я SNP, а також генетичні поліморфізми специфічні для кожної області. Знання цих SNP дозволяє кваліфікованому лікарю розробити персоналізований план, призначати точні рекомендації щодо способу життя та харчування, спрямовані на компенсацію генетичних недоліків. Критерієм для включення конкретного SNP до одного з наших тестів є те, що існує певне медичне втручання, яке, як було показано у клінічних дослідженнях,  змінює дію SNP, які ми ідентифікуємо.

ТЕСТ DNADIET

Тести DNALIFE займають провідні позиції в галузі нутрігеноміки. Вивчення взаємодії харчування та генів, надає медичним працівникам глибоке розуміння ваших харчових потреб.

Тест DNADIET – один із перших у своєму роді продуктів у світі та один із найповніших та найточніших генетичних тестів, що пов’язаний із вагою. Гени, діагностика яких включена до тесту DNADIET, асоціюються з масою тіла та індексом маси тіла.

Загалом DNADIET аналізує 20 генів: FABP2, PPARG, ADIPOQ, ADRB2, APOA5, UCP1, UCP2, UCP3, ADRB2, TAS1R2, DRD2, SLC2A2, APOA2, MC4R, FTO, TCF7L2, ADBR3, CLOCK, PLIN, TNFA.

Цей тест забезпечує вас персоналізованим планом дієти, що є науково обґрунтованим.

Не існує єдиної дієти чи способу харчування, які були б правильними для всіх, але тест DNADIET допоможе обрати найкращий план конкретно для вас.

Останні клінічні дослідження показали, що тримання персоналізованої дієти з урахуванням даних нутригенетики приводить до кращого дотримання, тривалого зниження індексу маси тіла та стабілізування рівня глюкози в крові!

Тест DNADIET надає інформацію про наступне:
 • генетичну схильність до ожиріння та надмірної ваги
 • можливість легко схуднути або набрати вагу
 • чутливість до фізичних вправ
 • мобілізацію жиру з жирових депо
 • здатність швидко метаболізувати жири для отримання енергії
 • швидкість обміну речовин
 • швидкість всмоктування харчових жирів
Результати тесту DNADiet дозволяють лікарю-дієтологу давати індивідуальні рекомендації щодо дієти та способу життя на основі знання генотипу пацієнта. В залежності від наявної комбінації однонуклеотидних поліморфізмів у звіті тесту рекомендовано один з наступних планів дієти:
 • дієта з низьким вмістом вуглеводів
 • дієта з низьким вмістом жиру
 • середземноморська дієта чи інша
Як частина пропозиції цього продукту, DNADIET також надає додаткове уявлення про те, як кожен пацієнт реагує на:
 • вуглеводи
 • насичені жири
 • вправи

*Важливо відзначити, що тест DNADiet не є планом дієти, і просто проходження тесту жодним чином не сприяє схудненню.

ТЕСТ DNASPORT

Тест DNASPORT підходить як для професійних спортсменів, так і для спортсменів-любителів, які прагнуть максимізувати свій спортивний потенціал та досягти своєї найкращої фізичної форми.

Загалом у тесті аналізується 23 гени: COL1A1, COL5A1, GDF5, IL6, IL6R, CRP, TNFA, SOD2, eNOS, AGT, ACE, BDKRB2, VEGF, NRF2, PPARGC1A, PPARA, ADRB2, ADRB2, TRHR, ACTN3, VDR, CYP1A2, CLOCK

У звіті тесту представлено персоналізований план тренувань і рекомендації щодо харчування, основою яких є знання особливостей вашого генотипу.

Тест DNASPORT дозволяє проаналізувати гени, що мають вплив на ризик травм, процеси відновлення, а також на розвиток потужності та витривалості організму.

Результати цього тесту дають уявлення про різні біологічні особливості, що впливають на чутливість до тренувань та спортивні результати в цілому, дозволяють зробити оптимальний вибір вправ, стратегії уникнення травм та прискорити процеси відновлення.

Деякі генетичні варіанти (поліморфізми) є вигідними для отримання спортивних результатів, в той час, як інші варіанти можуть сприяти підвищеному ризику травми або затримки часу відновлення. Результати цього тесту надають вам конкретні знання, щоб зробити той вибір фізичних вправ, харчування та способу життя, що найкращим чином відповідає вашим індивідуальним потребам.

DNASPORT аналізує 23 гени, що пов’язані із:
‣ структурною цілісністю м’яких тканин
‣ процесами запалення та оксидативного стресу
‣ рівнем артеріального тиску та оксигенації крові
‣ серцево-легеневою здатністю забезпечення організму енергією під час тренування
‣ обміном кофеїну
‣ типом м’язових волокон та складом кісток
‣ витривалістю/аеробними можливостями організму
‣ потенціалом потужності/сили

Звіт тесту містить:

‣ інформацію про схильність до травмувань і швидкість відновлення
‣ визначення вашого спортивного потенціалу, а також схильності до силових чи аеробних тренувань
‣ схему кардіо тренувань, розроблену спеціально для вас;
‣ рекомендації по встановленню власного рівня ЧСС та LTHR (лактатного порогу пульсу)
‣ визначення пікового часу для тренувань на основі аналізу генів родини CLOCK

ТЕСТ DNAOESTROGEN

Тест DNAOESTROGEN дозволяє зробити скринінг 12 генів, що пов’язані з метаболізмом естрогену, а саме генів CYP1A1, CYP1B1, CYP17A, MnSOD, GSTM1, GSTT1, COMT, MTHFR, SULT1A1, NQ01, FACTOR V.

Більшість випадків раку молочної залози зустрічається у жінок без сімейного анамнезу, але тестування генів, пов’язаних з метаболізмом естрогену може допомогти виявити людей з групи ризику і, таким чином, зменшити ризик невиявленого раку. Тест DNAOESTROGEN містить інформацію про те, як естроген переробляється в організмі, і чи ефективним є метаболізм естрогену та споріднених сполук.

Дослідження показують, що збільшення рівня естрогену протягом життя є сильним фактором ризику розвитку раку молочної залози. Також постійне збільшення рівня естрогену пов’язано з розвитком ряду патологічних станів, таких як захворювання щитоподібної залози згущення крові та тромбофілія, судоми та остеопороз, порушення менструального циклу

Естрогени є групою гормонів, які виробляються в основному в яєчниках у жінок і в яєчках у чоловіків, основною з яких естрадіол. У чоловіків ці гормони відіграють важливу роль у виробництві сперми й підтримці здоров’я кісток. Кількість естрогену необхідна чоловікам для підтримки цих функцій є дуже малою. Однак чоловіки досить часто мають його надлишок в організмі з двох причин.

По-перше, фермент ароматаза, що, знаходиться переважно у жировій тканині, перетворює тестостерон в естроген, тому у повніших чоловіків вищий рівень естрогену і нижчий рівень тестостерону. Доброю новиною є те, що можна заблокувати ароматазу природним шляхом, вживаючи певні продукти та певні харчові добавки. Є також препарати, що уповільнюють утворення ароматази, і вони використовуються для запобігання раку молочної залози та раку простати.

По-друге, чоловіки мають надлишок жіночих гормонів через велику кількість синтетичних естрогенів в навколишньому середовищі, таких як бісфенол A і фталати.

Бісфенол A є хімічною речовиною, яка імітує дію естрогену в організмі та міститься в пластмасах. Дослідження показують, що бісфенол A призводить до зниження рівня тестостерону і погіршення сексуальної функції у чоловіків.

Фталати – інший клас хімічних речовин, що використовується при виробництві пластмас і багатьох продуктів особистої гігієни, наприклад шампунів і лосьйонів. Вони підвищують ризик розвитку проблем репродуктивної сфери та формування гормонозалежної пухлинної трансформації. 

Результати генетичного тесту DNAOESTROGEN допомагають персоналізувати дієту, містять рекомендації щодо харчових добавок та гормонів у разі неефективної детоксикації естрогенів. Знання про власний метаболізм естрогену та ефективні рекомендації лікарів щодо цього принесуть користь жінкам, які страждають від ендометріозу, передменструального синдрому та міоми матки.

Цей тест особливо важливий для жінок, які застосовують оральні контрацептиви, замісну гормональну терапію, біоідентичні добавки, жінок, що планують екстракорпоральне запліднення, або у яких діагностовано рак молочної залози, позитивний до рецепторів естрогену.

Тест DNAOESTROGEN аналізує гени, що залучені в:
    •    фазі 1 детоксикації естрогену
    •    фазі 2 детоксикації естрогену
    •    кон’югації метаболітів естрогену
    •    оксидативному стресі
    •    Механізмах зсідання крові (лейденська мутація фактор V)

Тест DNAOESTROGEN надає інформацію про:
    •    особисті фактори ризику, пов’язані із замісною гормональною терапією, оральними контрацептивами, біоідентичними добавками та ЕКО
    •    стратегії втручання для пацієнтів з групи ризику

Практикуючі лікарі використовують результати тесту DNAOESTROGEN для призначення індивідуального плану харчування і способу життя для зменшення ризику раку молочної залози у жінок з генетичним профілем високого ризику.

ТЕСТ DNAMIND

У тесті DNAMIND аналізується 29 генів: APOE, CRP, IL1-A, IL1-B, IL1-RN, IL-6, TNFA, MTHFR, MTR, GSK3B, FKBP5, OXTR, AKT1, ANK3, CACNA1, CHRNA3, CHRNA5, COMT, DRD1, DRD2, DRD3, DRD4, OPRM1, CNR1, FAAH, GABRA2, BDNF, 1A HTR1A, SLC6A.Психічне та фізичне здоров’я є рівноцінно важливими складовими загального здоров’я людини. Психічні розлади (особливо депресія) підвищують ризик виникнення багатьох видів фізичних розладів здоров’я: інсульту, діабету, захворювань серця. Згідно з дослідженнями, нервово-психічні розлади становлять до 25% усіх розладів, що розвиваються із віком, з урахуванням інвалідності. Хоча спадковість цих психічних розладів є значною, фактори навколишнього середовища також впливають на їх розвиток. Знання особливостей генотипу людини може допомогти у визначенні оптимальної стратегії лікування для осіб, які страждають або мають ризик розладів психічного здоров’я.У тесті DNAMIND повідомляється про такі області психічного здоров’я, як: нейродегенеративні розлади, регулювання настрою та адиктивна поведінка. Оптимізація функціонування ключових шляхів, які впливають на психічне здоров’я, може допомогти у профілактиці, діагностиці та лікуванні за допомогою персоналізованої дієти, харчових добавок та рекомендацій щодо способу життя.Результати тесту DNAMIND містять інформацію про: схильність до адиктивної поведінки, розвитку психічних розладів, вірогідність розвитку гострої реакції на психоактивні речовини, порушень настрою, а також рекомендації щодо режиму харчування та тренування для профілактики нервово-психічних захворювань. Тест DNAMIND аналізує гени, що залучені в ключових біохімічних областях, пов’язаних із психічним здоров’ям. Ці області включають:
 • ліпідний обмін
 • запалення
 • метилювання
 • нейротрофічний, дофамінергічний та серотонінергічний шляхи
 • ендо-канабіноїдний шлях
 • ГАМКергічний шлях
 • клітинне сигналювання Wnt

Тест DNAMIND надає інформацію про такі сфери психічного здоров’я:

 • порушення настрою – депресивний розлад, біполярний розлад, тривожний розлад та посттравматичний стресовий розлад
 • нейродегенеративні розлади – легкий когнітивний спад і пізній початок хвороби Альцгеймера
 • адиктивну поведінку – ризик розвитку залежності від алкоголю, нікотину, канабісу та опіоїдів, ризику розвитку психозу від вживання канабісу, ризику порушень харчування (переїдання), розвитку адреналін-залежної поведінки.

Звіт тесту DNAMIND містить:

 • визначення рівня впливу певних генетичних варіантів (поліморфізмів) на психічне здоров’я
 • пояснення їх впливу на конкретну біохімічну область
 • пояснення впливу кожної сфери на психічне здоров’я

Основні переваги тесту DNAMIND для лікарів:

 • забезпечення основи для консультацій з питань харчування та лікування хронічних захворювань
 • зручна графіка, що допомагає пацієнтам краще зрозуміти звіт
 • обґрунтована наукою, заснована на SNP, технологія діагностики
 • результати призначені для використання як інтерфейс для тестування функціональної медицини

ТЕСТ DNASKIN

Тест DNASKIN це генетичний тест, створений з ціллю допомогти зменшити візуальні ознаки старіння і покращити загальний стан шкіри, базуючись на знанні індивідуальних особливостей генотипу людини. Цей тест аналізує 17 генів, що мають вплив на здоров’я шкіри: MMP1, COL1A1, MC1R, ASIP, XRCC1, hOGG1, TERT, SOD2, GPX1, CAT, GSTP1, EPHX1, NQO1, IL6, IL6R, CRP, TNFA.Ваша генетика визначає все про вас, включаючи те, як ваша ДНК справляється з потенційно руйнівним впливом УФ променів, хімічних речовин, алкоголю та інших агентів, що призводять до оксидативного стресу і, відповідно, більш раннього старіння шкіри.DNASKIN дозволяє проаналізувати гени, пов’язані з наступними біологічними областями, що мають значення для здоров’я шкіри:
 • утворення колагену
 • захист від сонця та ультрафіолетового опромінення
 • запалення
 • захист від оксидативного стресу.
Тест DNASKIN дозволяє проаналізувати ключові гени, експресія яких має значення для підтримання здорового стану шкіри та надає інформацію про:
 • пружність та еластичність шкіри
 • чутливість до сонця та пігментація
 • механізми пошкодження, захисту та відновлення від сонця
 • захист від оксидативного стресу
 • процеси детоксикації та запалення, що дає змогу зрозуміти рівень загальної чутливості шкіри.

Дотримання рекомендацій лікаря щодо персоналізованої дієти, способу життя, харчових та косметичних добавок, основаних на результатах тесту DNA Skin test, допоможе поліпшити догляд за шкірою, підтримувати здоров’я шкіри та зменшити видимі ознаки старіння.

ТЕСТ DNAHEALTH®

Технологія діагностики здоров’я — обґрунтована наукою, заснована на SNP

DNAHEALTH®– це молекулярно-генетичний тест, що дає унікальне уявлення про ваше здоров’я та схильність до хронічних захворювань.Загалом у тесті досліджується 46 генів: LPL, CETP, APOC3, APOE, PON1, MTHFD1, MTHFR, MTR, MTRR, CBS, COMT 472, CYP1A1, Msp1, GSTM1, GSTP1, GSTT1, NQ01, IL-6, TNFA, IL-1A, IL-1B, L-1RN, eNOS, MnSOD/SOD2, CAT, GPX1, VDR, COL1A1, PPARG, TCF7L2, SLC2A2, FTO, HFE, CYP1A2, FADS1, ACE, AGT, TAS2R38, ALDH2, MCM6, HLA, BCO1, CYP2R1, FUT2, GC, GSTT1.Тест DNAHEALTH® служить основою для розуміння функціонування ключових біологічних шляхів, які регулюють загальне здоров’я, а також того, як генетичні недоліки цих шляхів можуть підвищити ризик хронічних захворювань.Наразі відомо, що індивідуально підібрана дієта і вибір способу життя мають значний вплив на експресію генів, що відповідають за схильність до багатьох хронічних захворювань, таких як остеопороз, діабет, захворювання серцево-судинної системи, онкологічні захворювання та інші. Успіх у лікуванні таких захворювань залежить від ранньої діагностики та відповідного втручання.Тест DNAHEALTH® можна розглядати як панель, що дозволяє проаналізувати «основу здоров’я» і, таким чином, підходить для кожного, хто прагне покращити загальний стан свого здоров’я, будь то ті, хто страждає на певні захворювання, чи ті, хто стурбований сімейною історією хронічних захворювань.Тест DNAHEALTH®надає інформацію про гени, що залучені у наступних областях:
 • метаболізмі ліпідів, у тому числі холестерину і поліненасичених жирних кислот
 • метаболізмі кісток (ген рецептора вітаміну D (VDR), ген COL1A1)
 • здоров’ї кишківника (розвиток чутливості до певних продуктів)
 • процесах метилювання запалення і детоксикації
 • оксидативному стресі
 • обміні вітамінів
 • розвитку інсулінорезистентності.
Зараз стає все більш популярними «безглютенова» дієта чи «безлактозна» дієта, а також подібні варіації. Проте чи потрібна така дієта усім? Звичайно ні. І саме знання своїх індивідуальних генетичних варіацій допомагає визначити чи потрібна вам така дієта.Звіт тесту DNAHEALTH® містить розділ з детальною інформацією про чутливість до певних продуктів і вітамінів, а також відчуття смаків. У ньому ви знайдете інформацію про:
 • чутливість до кофеїну
 • чутливість до солі, що особливо важливо для людей, що страждають гіпертонією (гени ACE та AGT)
 • метаболізм алкоголю (ALDH2)
 • чутливість до лактози (MCM6 -13910C>T) і глютену (HLA DQ2 /DQ8)
 • обмін вітамінів A, B12, D, C
 • рівень навантаження організму залізом (поліморфізм HFE C282Y & H63D)
 • відчуття смаків.
На основі результатів генетичного дослідження, у звіт тест включено персоналізовані рекомендації щодо дієти, харчових добавок та способу життя і тренувань, що є максимально ефективними для вас.Для лікарів основні переваги тесту DNAHEALTH® на практиці:
 • забезпечення основи для консультацій з питань харчування та лікування хронічних захворювань
 • зручна графіка, що допомагає краще зрозуміти результати тесту обґрунтована наукою, заснована на SNP, технологія діагностики

ТЕСТ DNASMILE

DNASMILE – це генетичний тест, що дає уявлення про стан здоров’я вашої ротової порожнини та схильність до розвитку захворювань пародонту, карієсу та інших системних захворювань.

Загалом у панелі аналізується 12 генів, що асоційовані зі здоров’ям ротової порожнини та запальними процесами: СD14, DEFB, TLR4, IL-1A, IL1B, RN, IL6, IL17A, MMP3, TNFA, SLC2A2, TAS1R2.

У виникненні захворювань ротової порожнини та зубів бере участь багато етіологічних чинників, в основному це поєднання спадкових і середовищних факторів. Гени відіграють ключову роль в ембріональному розвитку і формуванні структури зубів, а також відображаються у їх формі.

Такі проблеми як карієс і пародонтоз частково регулюються генами. Наприклад, за даними науковців, успадкування карієсу зубів тимчасового прикусу реалізується у 54-70 % випадків, а постійного – у 35-50 %.

Розуміння ролі спадковості може покращити профілактику та допомогти розробити індивідуальний підхід до лікування.

Ви народжуєтеся з набором генів, які не можете змінити протягом життя. Однак ви можете вплинути на те, як ці гени експресуються. Існує тісний зв’язок між генами, які ми носимо, і вибором харчування, лікування та способу життя, яким ми живемо.

Тест допоможе вам, якщо:

•    хочете зберегти здоров’я ротової порожнини на все життя
•    хочете знати, як саме доглядати зуби, щоб уникнути проблем
•    хочете знати чи є у вас схильність до розвитку пародонтозу, карієсу та інших захворювань ротової порожнини
•    хочете знати чи є у вас генетична схильність до надмірного вживання солодкого і що з цим робити
•    у ваших батьків погані зуби

Майже 50% дорослого населення страждає на ті чи інші форми захворювань пародонту, і існує швидко висхідна кількість доказів, які підтверджують зв’язок між ризиком захворювань пародонту та розвитком інших хронічних захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, автоімунні захворювання, помірні когнітивні розлади та інші.

Для запобігання ризику розвитку захворювань ротової порожнини першочерговими є профілактика і рання діагностика.

Пародонтит – це хронічне запальне захворювання ротової порожнини, яке починається, коли бактерії, наявні в зубному нальоті, викликають серйозну негативну імунну відповідь, що призводить до пошкодження сполучної тканини та кісток, що оточують зуби. У звіті DNASMILE наведено результати дослідження генів, що пов’язані з імунною та запальною відповіддю на патогенні бактерії в ротовій порожнині, від якої залежить ризик розвитку пародонтиту і карієсу (гени TLR4, DEFB1, MMPs та інші).

Якщо залишити без лікування ці хвороби, то пошкодження будуть незворотними та спричинять втрату зубів.

Здоров’я ротової порожнини є дуже важливим стосовно здоров’я всього тіла. Так, пародонтоз тісно пов’язаний із підвищеним ризиком цілої низки хронічних запальних захворювань, включаючи когнітивні порушення, у тому числі хворобу Альцгеймера, а також хвороби серця, діабет 2 типу та деякі види раку (рак стравоходу та порожнини рота).

У звіті тесту пропонуються цілеспрямовані, персоналізовані рекомендації щодо дієти, нутрицевтики, способу життя та здоров’я порожнини рота, що орієнтовані на компенсацію можливих генетичних недоліків та покращення здоров’я ротової порожнини та системного здоров’я.

ТЕСТ DNARESILENCE

DNARESILENCE – це молекулярно-генетичний тест, що аналізує ваш генетичний потенціал стійкості і дозволяє керувати життям більш ефективно.

DNARESILIENCE аналізує 12 генів: OXTR, BDNF, FKBP5, CRHR, DBH, DRD2, DRD4, COMT, TPH2, HTTLPR, HTR1A, HTR2A

Цей тест спрямований на людей, які прагнуть:
•    краще справлятися зі стресом
•    більш ефективно керувати
•    зміцнити психічне, емоційне та фізичне здоров’я
•    реалізувати свій потенціал повною мірою

Стійкість визначається як здатність адаптуватися до стресу, зберігаючи здорову розумову та фізичну працездатність. В основі нашої стійкості лежить багато факторів, включаючи життєвий досвід, людей, які нами керують і підтримують, і нашу генетику. Враховуючи спадковість емоційної регуляції (30%), темпераменту (±56%) і когнітивних здібностей (>99%), критичне знання та розуміння індивідуальної генетики може допомогти розвинути виняткову стійкість і надати значної переваги в продуктивності. Це означає підвищення рівня адаптивності, креативності, мотивації, зосередженості, уваги, пам’яті, навчання, впевненості та стресостійкості.

Ця панель тестує одні з найбільш широко досліджених генетичних факторів, які впливають на первинні нейрохімічні системи та виділяє зони вашої переваги й зони, що є вразливішими й тому потребують більшої уваги.

Нещодавнє дослідження, присвячене втручанням у мислення, показало, що зміни в певному гені під назвою Worrier/Warrior впливають на те, чи може людина отримати користь від зміни мислення чи ні!

Тест DNARESILENCE аналізує гени, що пов’язані з ключовими молекулярними областями, які мають найбільший вплив на стійкість вашого організму, а саме: вплив стресу, окситоцин, нейротрофічний шлях, нейропептид Y, норадреналін, дофамін і серотонін.

У звіт додано індивідуалізовані рекомендації, за допомогою яких можна посилити внутрішні переваги та зменшити наявні слабкі сторони. Вони спрямовані на створення ефективної стратегії способу життя, містять рекомендації щодо дієти, харчових добавок, цілеспрямованої життєдіяльності та звертають увагу на екологічну обізнаність.

Вибір DNARESILENCE – це перший крок у вашому шляху біохакінгу – шляху реалізації свого максимального потенціалу. Це означає, що ви свідомо вибираєте курс дій, щоб успішно адаптуватися до змін і подолати перешкоди навколо вас.