You are here:

ТЕСТ ПЛР COVID-19 ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

Наша лабораторія пропонує пройти тестування в німецькій лабораторії MDI Limbach Berlin, яка має міжнародний сертифікат акредитації ISO 15189.

Ви здаєте мазок в нашій лабораторії в Києві, яка є представництвом німецької лабораторії та отримуєте результат аналізу ПЛР на німецькому бланку, який гарантовано буде прийнятий в будь-якій країні світу. Дана послуга доступна як в лабораторії, так і з послугою виїзду медсестри.
Обов’язкове заповнення анкети та надання документа, що посвідчує особу (паспорт, посвідчення водія або ін.)
ПЛР діагностика
в лабораторії
Код аналізу: 2529
Термін виконання: 2-3 роб. дні за умови здачі аналізу до 12.00
Аналіз виконується в IMMD м.Київ
(Лабораторія партнер)

1 045 

ПЛР SARS-CoV-2
CITO
Код аналізу: 2501
Термін виконання: 4-6 години з моменту взяття матеріалу
Аналіз виконується в IMMD м.Київ
(Лабораторія партнер)

1 650 

ПЛР діагностика COVID-19,
аналіз мутації SARS-CoV-2
Код аналізу: 2650 (N501Y)
Термін виконання: 2-3 роб. дні
Аналіз виконується
в MDI Limbach Berlin
 (ISO 15189)

4 192 

ПЛР SARS-CoV-2
(плюс мутації)
Код аналізу: 2653
Термін виконання: 24 години
Аналіз виконується
в IMMD м.Київ
(Лабораторія партнер)

2 620 

Сьогодні не можна сказати з точною впевненістю, куди можна поїхати відпочивати та межі якої країни відкриті. Проте, через спалах захворювання коронавірусом, що постійно виникає, багато держав періодично змінюють свої правила в’їзду.

Для відвідування низки країн (особливо це стосується європейських держав) обов’язковою умовою є наявність довідки спеціального формату з негативним результатом на COVID-19.

На території більшості країн діє така вимога: тестування слід пройти за 72 години до проходження митного контролю. Є винятки, коли граничний термін становить 48 та 24 години. 

ПЛР-тест (полімеразна ланцюгова реакція) є золотим стандартом діагностики вірусних патологій. Його чутливість досягає майже 100%, а тестування дозволяє виявити в організмі генетичний матеріал коронавірусу (РНК).

Чому потрібно робити плр-тест для виїзду за кордон?

Часто хвороба проявляється безсимптомно, тому, збираючись у подорож, людина може навіть не підозрювати, що вона хвора. У зв’язку з цим вимога пройти пцр-тест цілком виправдана. За позитивного результату поїздку потрібно буде скасувати, при негативному – збиратися в дорогу.

До того ж,  ПЛР-тестування допоможе уникнути ізоляції за місцем прибуття до будь-якої країни світу, виключить самоізоляцію після приїзду в Україну, спростить робочі поїздки за кордон тощо.

Ми пропонуємо пройти діагностику на наявність коронавірусної інфекції перед поїздкою за межі України в нашій лабораторії. Після дослідження, вже наступного дня, будуть видані результати, який гарантовано буде визнано у будь-якій країні світу. 

Пройти ПЛР-діагностику можна як у лабораторії, так і з виїздом медичної сестри додому. Для проходження тестування на Ковід-19 необхідно заповнити анкету, надавши документ, що підтверджує особу, причому в режимі онлайн із 5% знижкою.

Як підготуватись до плр-тесту?

Великих обмежень перед складанням тесту немає, але для достовірності результату ми рекомендуємо:
  • За добу відмовитись від алкоголю.
  • За 12 годин припинити прийом будь-яких лікарських засобів.
  • За 4 години до забору біоматеріалу не палити.
  • За дві години – не вживати їжу та не пити (при сильній спразі допускаються пару ковтків води без газу).

Якщо виникнуть питання, фахівці нашої лабораторії нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть вирішити оперативно усі ваші проблеми.