АЛЕРГОЛОГІЯ

НАШІ ЛІКАРІ

СИДОРЕНКО ЄВГЕНІЯ  ВАЛЕНТИНІВНА

Спеціалізація:  Практикуючий лікар алерголог, імунолог, іфекціоніст

Кваліфікація, науковий ступінь: кандидат медичних наук

Освіта: закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця у 2001 р.

Наукова діяльність: З 2009 р. по теперішній час є асистентом кафедри клінічної імунології та алергології з секцією медичної генетики НМУ. Сидоренко Є.В. опубліковано 21 друковану роботу в наукових журналах та іншій періодичній  науково – медичній літературі.    Сидоренко Є.В. є співавтором  учбово – методичного посібника для студентів з «Клінічної імунології та алергології». Приймає участь у роботі практичних семінарів, наукових конференціях з питань клінічної імунології та алергології.

Професійна діяльність:  З 2001 по 2003 р.р. навчалась у клінічній ординатурі на базі кафедри інфекційних хвороб НМУ. З 2003 по 2005 р. працювала лікарем інфекціоністом в Олександрівській лікарні м. Київа, з 2005 -2009 р. працювала лікарем інфекціоністом приймального відділення Клінічної лікарні №15 Подільського району. З 2008 по 2010 р. навчалася в заочній аспірантурі на базі кафедри клінічної імунології та алергології КМАПО ім. Шупика. В 2009 р. отримала спеціалізацію за спеціальності клінічний імунолог. В 2010 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Фактори міжклітинної кооперації імунної системи та можливості імунокоррекції у хворих на хронічний пієлонефрит». У квітні 2013 року отримала спеціалізацію з медичної генетики.

Діагностика та лікування: Сезонний алергічний риніт, кон’юнктевіт, алергічний дерматит, корекція вторинної імуносупресії, лікування харчової алергії, алергічного дерматиту, імунологічна корекція та лікування герпетичної інфекції, інфекційного мононуклеозу, вірусу папіломи людини, імунологічна корекція при кандидозах,діагностика та лікування токсоплазмозу, постковідного синдрому, вірусних гепатитів.