ПРО ЛАБОРАТОРІЮ

«Лабораторія Др. Рьодгера »з 1999 року є офіційним представником в Україні MDI Limbach Berlin GmbH </ b> (http://www.mdi-labor.de/) (Medizinisch-Diagnostische Institute, -медичну Діагностичний Інститут, м.Берлін) – провідного центру лабораторної діагностики в Берліні, Бранденбурзі і Мекленбург-Передня Померанія.

 

«Лабораторія Др. Рьодгера » має ліцензію для роботи в Україні (Ліцензія МОЗ України № 603260 від 23.09.2011).

 

 

Результати аналізів, виконаних в Німеччині, мають право використовуватися для медичних і наукових цілей в Україні, а також при консультуванні в зарубіжних клініках.

Біоматеріал для досліджень, який Ви здаєте в нашій лабораторії в Києві або інших наших пунктах прийому матеріалу, ми самостійно з дотриманням усіх встановлених норм законодавства відправляємо в Німеччину, а Ви отримуєте якісні і достовірні результати аналізів з перекладом і їх короткою інтерпретацією.

Якщо Ви хочете упевнитися в тому, що аналіз дійсно зроблений в Німеччині в“MDI Limbach Berlin GmbH
використовуйте код дослідження, який буде в виданих готових аналізах.
Зв’язавшись з німецькою лабораторією (e-mail або за телефоном, вказаним в контактах) повідомте їм даний код і отримаєте підтвердження, де був зроблений Ваш аналіз.

MDI Limbach Berlin GmbH

У далекому 1948 році лікар, д-р наук фон Улатовскі заснував в одному з районів Берліна – Фрідріхсхайні – маленьку приватну медичну лабораторію.
Після його смерті на початку 1970-х років лабораторією продовжувала керувати дружина.

Але через два роки лабораторія перейшла у власність держави, а її керівником було призначено лікар-терапевт. Правда, через рік відділу охорони здоров’я вдалося знайти на посаду керівника лабораторії молодого фахівця в галузі медичної хімії д-ра Вольфганга Герхарда. У 1974 році в його підпорядкуванні було всього п’ять співробітниць, а все обладнання складалося з найпростіших пристроїв для досліджень надходять біологічних проб.

Вже в 1976 році лабораторія не справлялася з потоком пацієнтів, і їй потрібні були додаткові приміщення. У 1980-ті роки сама лабораторія і її філії в цьому ж районі нараховували 50 співробітників.
Після возз’єднання Німеччини лабораторію знову довелося приватизувати. При цьому звільнилися багато співробітників. Знову скоротилася кількість лікарів, які користувалися послугами лабораторії.
А з досить великим обсягом роботи, як автоматизованої, так і ручної, доводилося справлятися всього семи асистенткам.

У квітні 1992 року лікар-лаборант, д-р мед. Х.-Й. Рьодгер і д-р В. Герхард об’єднали свої зусилля і направили їх на створення великої сучасної і постійно розвивається медичної лабораторії. Почався період зростання. У 1996 році сучасному аналітичному устаткуванню вже було тісно, ​​тому лабораторія переїхала в нові просторі приміщення на Зонненбергер-Штрассе, в район Пренцлауер-Берг.

До початку 2016 року MDI була незалежною приватною лабораторією. Але після багатьох років спільної роботи доктора Рьодгер і Герхард вирішили передати лабораторію в нові руки, щоб вона могла продовжити свій розвиток. Ще з ординаторських часів доктор Рьодгер підтримував тісний контакт з доктором Лімбаха. Тепер ця дружба вийшла на новий рівень, і лабораторія MDI увійшла в Limbach Gruppe.

Сьогодні в штаті близько 200 співробітників, що роблять все для своєчасного, високоспеціалізованого і компетентного обслуговування клієнтів. Кожен напрямок діагностики очолюють фахівці в області медицини або природничих наук, основним завданням яких є забезпечити найвищу якість виконання аналізів. У Німеччині лабораторія співпрацює з понад 900 лікарями з більш, ніж 25 клінік і шпиталів.

На площі понад 3500 м2 розташовується обладнання для всіх сучасних вузькоспеціальних методів лабораторної діагностики.

Лабораторія має акредитацію D-ML-13341-01-00, відповідну стандарту DIN EN ISO 15189: 2014 року, і Сертифікат якості, підтверджує оптимальну організацію та високу якість всіх робочих процесів, а також компетентність і високий рівень обслуговування в поєднанні з динамічним розвитком і гнучкими підходами – неодмінні умови успіху сучасної компанії.

LIMBACH GRUPPE

Limbach Gruppe – це найбільша мережа лабораторій в Німеччині. Її історія почалася в 1979 році з лабораторії в Гайдельберзі, яку заснував доктор Ганс Якоб Лімбах. На сьогоднішній день, в результаті злиття тридцяти незалежних лабораторій, «Limbach Gruppe» є однією з найбільших мереж лабораторій в Європі (www.limbachgruppe.com/).

Мережа лабораторій «Limbach Gruppe» надає широкий спектр послуг в області лабораторної медицини. Наші мережеві технології пропонують Вам сучасні можливості для замовлення, а також оперативного та безпечного отримання результатів досліджень.

Всі лабораторії LIMBACH GRUPPE мають свідоцтво про акредитацію згідно стандарту DIN EN ISO 15189 та DIN EN ISO 17025.

Institut für Medizinische Molekulardiagnostik GmbH IMMD, БЕРЛІН

Розташований в Берліні Інститут медичної молекулярної діагностики – IMMD – є провідною організацією, яка забезпечує генетичними дослідженнями лікарів, клініцистів і звичайних громадян. Заснований в 1994 році, IMMD надає генетичні тести для сектора охорони здоров’я і медицини, в тому числі судової. Аналізи IMMD виконуються висококваліфікованої і досвідченою командою молекулярних біологів, хіміків і лікарів.
Генетичні аналізи IMMD проводяться відповідно до рекомендацій і директивами Американської та Німецької Асоціацій Генетики Людини. Якість аналізів IMMD регулярно підтверджується державними та європейськими органами з контролю якості. Всі аналізи IMMD валідацію і мають зовнішню сертифікацію. </ P>

Лабораторії IMMD мають свідоцтво про акредитацію згідно стандарту DIN ISO/IEC 17025:2005
і регулярно проходять періодичні перевірки якості та зовнішні випробування, які організовуються німецьким (BVDH) або Європейським товариством генетики людини (ECA). Лабораторії IMMD взяли участь більш ніж в 40 різних випробуваннях якості згідно з програмами European Quality Assessment Scheme, Human Genetics quality network і European Molecular Genetics Quality Network. Відповідні сертифікати можуть бути представлені на запит.

ГЕНЕТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ ІММД В УКРАЇНІ

З 14 жовтня 2009 року в Україні розпочала свою роботу цитогенетична лабораторія, яка є філією
ІММД (Німеччина).

З 2014 року запущено підрозділ ПЛР.

З 2017 року почала свою роботу лабораторія NGS
Ступінь точності результатів генетичної лабораторії при міжлабораторному контролі якості становить становить 100%.

Генетична лабораторія ІММД в Україні:
• має висококласну інструментальну базу – сучасне лабораторне обладнання, програмне забезпечення для роботи з графічним зображенням;
• використовує в своїй роботі стандарти ЄС і США для методів досліджень генетичного матеріалу
• співробітники лабораторії пройшли стажування в лабораторії ІММД в Німеччині
• знаходиться в постійному контакті з німецькою лабораторією з метою максимального наближення рівня досліджень до німецького рівня.

Наші партнери: