ЛІКУВАННЯ В ІЗРАЇЛІ

Лікування в Ізраїлі – одне з найбільш бажаних медичних напрямків жителів України. Головний аргумент при виборі лікування за кордоном – ціна і час підготовки документів. Саме цим двом критеріям і відповідає лікування в Ізраїлі, на тлі інших передових зарубіжних медицин.

Лабораторія Др. Рьодгер пропонує на вибір дві передові клініки в Ізраїлі: Топ Ассута і Топ Іхілов.

Топ Ассута – це приватна клініка в місті Тель-Авів, яка включає в себе самі передові технології діагностики. Висококласні фахівці проводять лікування найскладніших і хронічних захворювань. Наприклад, рак шкіри виліковується в 98% випадків.

Топ Іхілов – державна лікарня в місті Тель-Авів. Відмітна риса лікарні Топ Іхілов – це вартість діагностики та лікування в порівнянні з приватними клініками Ізраїлю. Але дешевше не означає гірше. Топ Іхілов зібрали кращих лікарів і надали можливість пацієнту самому вибирати лікаря зі списку, що включає світил медицини, професорів і завідувачів відділень п’яти найбільших державних лікарень Ізраїлю.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Залиште свої дані та наші менеджери з Вами зв'яжуться протягом 24 годин, щоб надати повну інформацію, розрахувати вартість і обговорити інші необхідні деталі поїздки або онлайн консультації ізраїльськими фахівцями.