ВИ СДАЄТЕ АНАЛІЗИ В СУЧАСНІЙ
ЛАБОРАТОРІЇ В ЦЕНТРІ КИЄВА

Щоб отримати достовірні результати аналізів з Німеччини, перш за все необхідно здати біоматеріал в Києві. Українське відділення «Лабораторії Др. Редгера » знаходиться в центрі Києва, на Печерську.

Ми забезпечуємо виконання сучасних вимог до взяття біологічного матеріалу, оперативність і приємний сервіс. Наші фахівці проконсультують вас про вимоги до виду біоматеріалу для потрібного вам аналізу і проведуть забір крові або іншого необхідного біоматеріалу у зручний для вас час.

МАТЕРІАЛ ДЛЯ АНАЛІЗІВ
ДОСТАВЛЯЄТЬСЯ ДО НІМЕЧЧИНИ

Міжнародна служба доставки DHL за один день приносить біоматеріал пацієнтів з Києва до Берліна, в Medizinisch-Diagnostische Institute, де і проводиться дослідження.

МИ ГАРАНТУЄМО ПОВНУ
ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОМАТЕРІАЛІВ

Для того, щоб пацієнт отримав найточніші результати, ми приділяємо особливу увагу схоронності біоматеріалів під час доставки. «Лабораторія Др. Рьодгер »готує матеріал для досліджень до відправки згідно сучасних вимог до підготовки біоматеріалу до транспортування та аналізу і упаковує його у відповідності з міжнародними законодавчими нормами.

НАД ДОСЛІДЖЕННЯМ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ ОДНІЄЮ З КРАЩИХ ЛАБОРАТОРІЙ НІМЕЧЧИНІ

Аналізи для пацієнтів «Лабараторія Др. Рьодгер »проводять висококваліфіковані фахівці лабораторної діагностики Medizinisch-Diagnostische Institute (MDI Laboratorien GmbH MVZ) – Медичного Діагностичного Інституту в Берліні. Ця установа – одна з найбільших лабораторій в Західній Європі. У штаті інституту працює більш близько 200 співробітників, а лабораторія займає площу понад 3500 м2. Ми представляємо Medizinisch-Diagnostische Institute в Україні з 1999 року. За цей час ми допомогли встановити точний діагноз десяткам тисяч українців.

ВІД ВАШОГО ВІЗИТУ ДО РЕЗУЛЬТАТУ – В СЕРЕДНЬОМУ 5 ДНІВ.

Отримати найточніші результати аналізів з Німеччини – це швидко. Ви зможете отримати результати більшості досліджень протягом 5 робочих днів після здачі аналізів в київській лабораторії.

ОТРИМАЙТЕ РЕЗУЛЬТАТИ У ЗРУЧНОМУ ДЛЯ ВАС ФОРМАТІ

Результати досліджень можна забрати в лабораторії, або отримати онлайн: на нашому сайті або по електронній пошті. Ми повідомимо вас, як тільки аналізи будуть готові. Ви можете самі відслідковувати статус аналізів в особистому кабінеті на нашому сайті.