ПЛР-тестування на COVID-19

 

 

 

На даний момент RT-ПЛР є єдиним доступним інструментом для виявлення наявності в організмі SARS-CoV-2, вірусного агента, що відповідає за хворобу COVID-19.
Цей тест має найвищу специфічність і чутливість щодо виявлення саме присутності самого вірусу, на відміну від експрес-тестів, які мають велику похибку, часто показуючи помилково-негативні результати, оскільки направлені на виявлення антитіл, тобто імунної відповіді на вірус, а не безпосередньо самого вірусу.
Аналіз, який пропонується – це мультиплексний ПЛР-аналіз в режимі реального часу для одночасного виявлення трьох генів-мішеней SARS-CoV-2. Аналіз призначений для виявлення RdRP та N генів, специфічних для SARS-CoV-2, та гена E для всіх Sarbecovirus, включаючи SARS-CoV-2.
Чутливість тесту складає 4,167 копій/мл або 100 РНК копій/реакція.
Даний тест має CE-IVD маркування, яке засвідчує, що набір для цього тесту відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу, а також те, що він пройшов процедуру оцінки відповідності директивам ЄС для лабораторної діагностики in vitro.

}

Термін виконання – 24-48 годин.

Вартість аналізу ПЛР(включаючи виїзд медсестри для взяття материалу на аналіз).: 2450 грн

T

Матеріал: орофарингіальний або назофарингіальний мазок

Зберігання та транспортування мазку при температурі 2-8 °C

Замовити тест або консультацію за телефонами

MDI ЛАБОРАТОРIЯ ДР. РЬОДГЕРА
Україна, 01015, м. Київ, вул. Старонаводницька, 13, оф. 48
e-mail: reception@medlab.kiev.ua
0 800 215 435
+ 38 (044) 333 44 10