НОВИЙ ТЕСТ НА АНТИТІЛА ДО НОВОГО КОРОНАВІРУСУ SARS-COV-2

В останні кілька тижнів нам задають багато питань про експрес-тести на антитіла для виявлення інфікування новим коронавірусом SARS-CoV-2. Різні постачальники заявляють, що це «недорога і швидка альтернатива ПЛР», результати якої, на жаль, доступні тільки через кілька днів через обмежені можливості тестування. В даний час ми не можемо точно сказати, чи дійсно ці тести надійно визначають антитіла до SARS-CoV-2. Це вимагає перевірки на великих групах і порівняння з іншими тестами на антитіла. Дані, надані виробниками про специфічність і чутливість, часто засновані тільки на декількох зразках без достатньої інформації про метод випробування. Загальновідомо, що тести на антитіла, як правило, не дуже актуальні при гострому діагнозі, незалежно від COVID-19. Для вироблення антитіл організму потрібен певний час (зазвичай близько 10-14 днів).

Ключові моменти, виявлені в процесі розвитку пандемії нового коронавируса:

  • Медіана сероконверсії була через 13 днів після появи симптомів, тобто у половини пацієнтів не було вимірюваних антитіл в перші 12 днів!
  • Частота сероконверсії становить майже 100% через 20 днів після появи симптомів.
  • У деяких підозрілих випадках і близьких контактах інфекція може бути виявлена ​​за допомогою позитивного тесту на антитіла, незважаючи на негативну ПЛР.
  • Визначення IgA більш чутливо, визначення IgG більш специфічно. Іноді зустрічаються перехресні реакції з іншими людськими коронавірусами або неспецифічні реакції (пацієнти з позитивними ревматоїдним фактором, аутоантитілами), особливо при IgA-тесті.

Не доводиться сумніватися в тому, що аналізи на антитіла до SARS-CoV-2 необхідно проводити. Вони абсолютно виправдані в дослідженнях епідеміології, а також для діагностики на додаток до ПЛР.

Показання:
Визначення SARS-CoV-2-антитіл призначене для виявлення можливих контактів COVID-19 в минулому. Таким чином, це може сприяти з’ясуванню можливих контактних ланцюжків і кращій оцінці епідеміологічної ситуації, включаючи показники захворюваності і смертності. Так, наприклад, інфекція може бути згодом визначена у пацієнтів без симптомів або з незначною симптоматикою. Визначення антитіл не має значення при гострому діагнозі і не замінює пряме виявлення за допомогою ПЛР у мазку з горла! Ступінь, при якій виявлення SARS-CoV-2 IgG може бути пов’язано зі стійким імунітетом, до теперішнього моменту ще не була остаточно доведена. Але і тут новий тест на антитіла може допомогти прояснити ситуацію.

наш тест – це не експрес-тест, а сучасна достовірна серологічна діагностика, яка виконується у Німеччині в акредитованій лабораторії.


Антитіла до збудника COVID-19, SARS-CoV-2- IgA ,IgG
Матеріал: 1 мл сироватки, -200С.
Ціна: 2600 грн