ЕСТРОНЕКС: ОЦІНКА РИЗИКУ ОНКОПАТОЛОГІЇ

( Метаболіти естрогенів, розрахунок співвідношення: 16а-ОНЕ1, 2-ОНЕ2, 2-ОНЕ1, 2-ОМеЕ1,
4-ОМеЕ2, 4-ОНЕ1 – в сечі)

ЕСТРОНЕКС – це простий аналіз сечі, який за допомогою визначення 6 метаболітів естрогену встановлює ризик виникнення раку у жінок та пропонує план зниження цього ризику при його наявності.


Рак молочної залози – ПЕРША найпоширеніша причина смерті від раку у жінок! Кількість смертей від раку молочної залози збільшується! Якщо людина турбується про себе та хоче проявляти активність у запобіганні онкологічних захворювань, таких як рак молочної залози, колоректальний рак, рак матки, яєчників та шийки матки, цей тест “must have”.


ФАКТОРИ РИЗИКУ ЕСТРОГЕН-ЧУТЛИВОГО РАКУ :
• Тривале використання оральних контрацептивів (5+ років)
• Синтетична гормональна замісна терапія
• Сімейна чи особиста історія раку молочної залози
• Ожиріння або малорухливий спосіб життя
• Вживання 2 і більше алкогольних напоїв на день
• Період менопаузи
• Відсутність пологів в анамнезі або пологи після після 30 років
• Висока щільність грудей, виявлена на мамографії
• Тривалий вплив радіації

Кожен, хто має деякі з цих факторів ризику, повинен обстежитись на ЕСТРОНЕКС.
У розвитку естроген-залежних пухлин відіграють велику роль метаболіти естрогенів. Залежно, насамперед, від генетики, способу життя, добавок та дієти, естрон перетворюється на добрий естроген або на поганий естроген.
Добрий естроген називається 2-гідроксиестроном (2-OHE1). Цей гормон робить дві речі для запобігання раку. Перше, що робить хороший естроген – це стримує розмноження ракових клітин. Друге – захищає тканини, які перебувають під впливом естрогену, наприклад тканини молочної залози, шийки матки, матки та простати від поганих естрогенів.
Поганий естроген називається 16-α-гідроксиестроном (16α-OHE1). Він допомагає раку, в тому, що прискорює швидкість розмноження ракових клітин.

ЕСТРОНЕКС вимірює у сечі шість важливих метаболітів естроегну та їх співвідношення, щоб допомогти жінкам, а також і чоловікам, оцінити ризик виникнення онкологічних захворювань, які чутливі до естрогену. Найкращий результат – співвідношення між хорошим та поганим естрогеном 2: 1 або вище, оскільки люди з дійсно низьким співвідношенням мають значно більший ризик
виникнення чутливих до естрогенів ракових захворювань. Незалежно від того чи були у вас в анамнезі онкологічні захворювання, маєте фактори ризику або просто хочете подбати про своє здоров’я-цей тест призначений для вас.

ПЕРЕВАГИ ПРОФІЛЮ ЕСТРОНЕКС:
● Легкий для збору зразок першої ранкової сечі(не потрібно здавати кров!)
● Економічний та ефективний метод оцінки метаболізму естрогенів, що дозволяє
клініцистам проводити повторне тестування для контролю терапії.
● Легко включати в програму профілактики раку молочної залози.
● Ідеально підходить чоловікам для оцінки ризику раку молочної залози та простати.