Кожній людині необхідно проходити обстеження родимок 1 раз на рік у лікаря-дерматолога з метою раннього виявлення злоякісних новоутворень шкіри, зокрема меланоми.
Також важливо проводити самообстеження родимок.Для самообстеженная родимок використовується правило «ABCDE” в якому вказані зміни характерні для меланоми. Вони наступні:

• A (Asymmetry) – асиметрія невуса;
• B (Border) – край нерівний або нечіткий;
• C (Colour) – колір невуса на різних ділянках різний;
• D (Diameter) – діаметер перевищує5 мм;
• E (Enlargement) – ріст (швидке збільшення в розмірі

При появі змін у ділянці родимки та ознак меланоми у жодному разі не варто займатися самолікуванням, потрібно негайно звернутися до лікаря-дерматолога та лікаря-онколога!
В Лабораторії Доктора Рьодгера ви можете пройти обстеження родимок та новоутворень шкіри (папілом, кератом та ін.) методом цифрової дерматоскопії. Обстеженная проводить лікар дерматолог зі спеціалізацією в дерматоонкології.
Після обстеженная за показами проводиться видалення новоутворень шкіри методом радіоволнової хірургії, класичним хірургічним методом за допомогою скальпеля чи за допомогою панч-ручки. Який метод краще обрати вирішує лікар-дерматолог після обстеження.
В деяких випадках необхідна обов’язкова біопсія видаленого новоутворення шкіри для виключення злоякісного процесу (меланоми, раків шкіри). Матеріал для біопсії (патогістологічного дослідження) відправляється в Германію, де досвічені німецькі лікарі проводять обстеження новоутворення та дють своє заключення, яке ви отримуєте в нашій клініці.
Ціна обстеження: Цифрова дерматоскопія 1-го елементу – 350 грн + консультація лікаря-дерматолога – 600 грн.
99% випадків меланоми виліковні за умови раннього виявлення та лікування. Будьте здорові та пилкуйтесь про своє здоров’я.